Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELJ-FC8R2JF
ELJ-FC8R2JF
ELJ-FC8R2JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELJ-FC8R2JF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELJ-FC8R2JF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 105MA 2.2 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer ELJ-FC8R2JF Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 105MA 2.2 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5983 pcs Data papier ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) afscherming Unshielded
Serie FC ratings -
Q @ Freq 25 @ 7.96MHz Packaging Original-Reel®