Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELJ-ND22NJF
ELJ-ND22NJF
ELJ-ND22NJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELJ-ND22NJF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELJ-ND22NJF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 22NH 465MA 290 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer ELJ-ND22NJF Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 22NH 465MA 290 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4723 pcs Data papier ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 0805 (2015 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) afscherming Unshielded
Serie ND ratings -
Q @ Freq 12 @ 100MHz Packaging Tape & Reel (TR)