ELJ-QF5N6ZF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELJ-QF5N6ZF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ELJ-QF5N6ZF |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic |
| Beschrijving | FIXED IND 5.6NH 340MA 190 MOHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | ELJ-QF5N6ZF | Fabrikant | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 5.6NH 340MA 190 MOHM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 662140 pcs | Data papier | ELJ-QF,QE Series Datasheet |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Multilayer |
| Tolerantie | ±0.2nH | Leverancier Device Pakket | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | QF | ratings | - |
| Q @ Freq | 10 @ 100MHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) | Andere namen | ELJQF5N6ZF PCD2366TR |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ceramic |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Inductiefrequentie - test | 100MHz |
| Inductie | 5.6nH | Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 4.6GHz | gedetailleerde beschrijving | 5.6nH Unshielded Multilayer Inductor 340mA 190 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 190 mOhm Max | Huidige score | 340mA |