ELJ-RER12JFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELJ-RER12JFA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ELJ-RER12JFA |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic |
| Beschrijving | FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD |
Product parameter
| Onderdeel nummer | ELJ-RER12JFA | Fabrikant | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4879 pcs | Data papier | ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Multilayer |
| Tolerantie | ±5% | Leverancier Device Pakket | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | RE | ratings | - |
| Q @ Freq | 5 @ 25.2MHz | Packaging | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos | 0603 (1608 Metric) | Andere namen | PCD1986CT |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Non-Magnetic |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Inductiefrequentie - test | 25.2MHz |
| Inductie | 120nH | Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 1.2GHz | gedetailleerde beschrijving | 120nH Unshielded Multilayer Inductor 130mA 3 Ohm Max 0603 (1608 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 3 Ohm Max | Huidige score | 130mA |