Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELL-4FG1R0NA
ELL-4FG1R0NA
ELL-4FG1R0NA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELL-4FG1R0NA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELL-4FG1R0NA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 1UH 1.95A 45 MOHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELL-4FG1R0NA Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 1UH 1.95A 45 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 230806 pcs Data papier ELL-4FG, GG, LG Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) afscherming Shielded