Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELL-ATV330M
ELL-ATV330M
ELL-ATV330M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELL-ATV330M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELL-ATV330M
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.8A 62 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELL-ATV330M Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.8A 62 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88955 pcs Data papier ELL-ATV Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) afscherming Shielded