Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-1ARB5760C
ERA-1ARB5760C
ERA-1ARB5760C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-1ARB5760C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-1ARB5760C
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 576 OHM 0.1% 1/20W 0201
(in US Dollars)
15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-1ARB5760C Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 576 OHM 0.1% 1/20W 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0201
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie ERA-1A
panel Mode 576 Ohms Vermogen (Watt) 0.05W, 1/20W