Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-2AED40R2X
ERA-2AED40R2X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-2AED40R2X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-2AED40R2X
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 40.2 OHM 0.5% 1/16W 0402
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-2AED40R2X Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 40.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ERA-2A
panel Mode 40.2 Ohms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Andere namen ERA2AED40R2X Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.016" (0.40mm) Kenmerken Automotive AEC-Q200
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 40.2 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film