Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-2ARC9760X
ERA-2ARC9760X
ERA-2ARC9760X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-2ARC9760X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-2ARC9760X
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 976 OHM 0.25% 1/16W 0402
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-2ARC9760X Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 976 OHM 0.25% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.25%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ERA-2A
panel Mode 976 Ohms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W