Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-2HRC4121P
ERA-2HRC4121P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-2HRC4121P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-2HRC4121P
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 0.25% 1/16W 0402
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-2HRC4121P Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 0.25% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5705 pcs Data papier ERA-2H Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.25%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ERA-2H
panel Mode 4.12 kOhms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Andere namen ERA2HRC4121P Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal Beëindiging 2 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.016" (0.40mm) Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 4.12 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film