Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-3AEB5230V
ERA-3AEB5230V
ERA-3AEB5230V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-3AEB5230V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-3AEB5230V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 523 OHM 0.1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-3AEB5230V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 523 OHM 0.1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERA-3A
panel Mode 523 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W