Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-3APB393V
ERA-3APB393V
ERA-3APB393V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-3APB393V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-3APB393V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 39K OHM 0.1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-3APB393V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 39K OHM 0.1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±15ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERA-3A
panel Mode 39 kOhms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W