Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-3ARB2101V
ERA-3ARB2101V
ERA-3ARB2101V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-3ARB2101V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-3ARB2101V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-3ARB2101V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERA-3A
panel Mode 2.1 kOhms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen ERA3ARB2101V Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm) Kenmerken Automotive AEC-Q200
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2.1 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film