Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-6ARB183V
ERA-6ARB183V
ERA-6ARB183V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-6ARB183V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-6ARB183V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 18K OHM 0.1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-6ARB183V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 18K OHM 0.1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERA-6A
panel Mode 18 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W