Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-6YEB152V
ERA-6YEB152V
ERA-6YEB152V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-6YEB152V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-6YEB152V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-6YEB152V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 599526 pcs Data papier ERA-(3Y,6Y) Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERA-6Y
panel Mode 1.5 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W