Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-8APB6650V
ERA-8APB6650V
ERA-8APB6650V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERA-8APB6650V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERA-8APB6650V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 665 OHM 0.1% 1/4W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERA-8APB6650V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 665 OHM 0.1% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±15ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ERA-8A
panel Mode 665 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W