Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ERG-1SJ181A
ERG-1SJ181A
ERG-1SJ181A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERG-1SJ181A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERG-1SJ181A
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 180 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERG-1SJ181A Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 180 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2178336 pcs Data papier ERX, ERG Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Serie ERG
panel Mode 180 Ohms Vermogen (Watt) 1W