Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ERG-1SJ560
ERG-1SJ560
ERG-1SJ560
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERG-1SJ560 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERG-1SJ560
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 56 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERG-1SJ560 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 56 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1984979 pcs Data papier ERX, ERG Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) Serie ERG
panel Mode 56 Ohms Vermogen (Watt) 1W