Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ERG-2SJ121A
ERG-2SJ121A
ERG-2SJ121A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERG-2SJ121A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERG-2SJ121A
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 120 OHM 2W 5% AXIAL
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERG-2SJ121A Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 120 OHM 2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1665610 pcs Data papier ERX, ERG Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Serie ERG
panel Mode 120 Ohms Vermogen (Watt) 2W