Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ERG-3SJ150
ERG-3SJ150
ERG-3SJ150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERG-3SJ150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERG-3SJ150
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERG-3SJ150 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 15 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 766386 pcs Data papier ERX, ERG Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±300ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie ERG
panel Mode 15 Ohms Vermogen (Watt) 3W