Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-1GEF9533C
ERJ-1GEF9533C
ERJ-1GEF9533C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-1GEF9533C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-1GEF9533C
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 953K OHM 1% 1/20W 0201
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-1GEF9533C Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 953K OHM 1% 1/20W 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4357255 pcs Data papier ERJ-G, R, E Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0201
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie ERJ
panel Mode 953 kOhms Vermogen (Watt) 0.05W, 1/20W