Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-2RHD7152X
ERJ-2RHD7152X
ERJ-2RHD7152X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-2RHD7152X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-2RHD7152X
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 71.5K OHM 0.5% 1/16W 0402
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-2RHD7152X Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 71.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ERJ
panel Mode 71.5 kOhms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Andere namen ERJ2RHD7152X Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.016" (0.40mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 71.5 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film