Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-3RED32R4V
ERJ-3RED32R4V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-3RED32R4V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-3RED32R4V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 32.4 OHM 0.5% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-3RED32R4V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 32.4 OHM 0.5% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERJ
panel Mode 32.4 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen ERJ3RED32R4V Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 32.4 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film