Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-6ENF2802V
ERJ-6ENF2802V
ERJ-6ENF2802V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-6ENF2802V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-6ENF2802V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-6ENF2802V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERJ
panel Mode 28 kOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W