Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-6RED4643V
ERJ-6RED4643V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-6RED4643V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-6RED4643V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 464K OHM 0.5% 1/10W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-6RED4643V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 464K OHM 0.5% 1/10W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERJ
panel Mode 464 kOhms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen ERJ6RED4643V Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 464 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film