Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-8CWFR013V
ERJ-8CWFR013V
ERJ-8CWFR013V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-8CWFR013V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-8CWFR013V
Fabrikant Panasonic Electronic Components
Beschrijving RES SMD 0.013 OHM 1% 1W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-8CWFR013V Fabrikant Panasonic Electronic Components
Beschrijving RES SMD 0.013 OHM 1% 1W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 593929 pcs Data papier ERJ-8CW Series Line ExtensionERJ Series Datasheet
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 1W Voltage - Breakdown 1206
Dikte (Max) ±75ppm/°C Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)