Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-B2CFR18V
ERJ-B2CFR18V
ERJ-B2CFR18V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-B2CFR18V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-B2CFR18V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 0.18 OHM 1W 1206 WIDE
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-B2CFR18V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 0.18 OHM 1W 1206 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 688198 pcs Data papier ERJ-B2CFR18V View All Specifications
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +150ppm/°C Leverancier Device Pakket 0612
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serie ERJ
panel Mode 180 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Andere namen ERJB2CFR18V Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 180 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film