Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-P06F59R0V
ERJ-P06F59R0V
ERJ-P06F59R0V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-P06F59R0V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-P06F59R0V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 59 OHM 1% 1/2W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-P06F59R0V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 59 OHM 1% 1/2W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3301648 pcs Data papier ERJ-P Series DatasheetFixed Resistors Catalog
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERJ
panel Mode 59 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W