Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-P06J114V
ERJ-P06J114V
ERJ-P06J114V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-P06J114V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-P06J114V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 110K OHM 5% 1/2W 0805
Leid Free Status / RoHS Status Verzoek inventaris verificatie / Verzoek inventaris verificatie
In Stock 3819859 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-P06J114V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 110K OHM 5% 1/2W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Verzoek inventaris verificatie / Verzoek inventaris verificatie
hoeveelheid beschikbaar 3819859 pcs Data papier ERJ-P Series DatasheetFixed Resistors Catalog
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERJ
panel Mode 110 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W