Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-PA3F5232V
ERJ-PA3F5232V
ERJ-PA3F5232V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-PA3F5232V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-PA3F5232V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 52.3K OHM 1% 1/4W 0603
(in US Dollars)
15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-PA3F5232V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 52.3K OHM 1% 1/4W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERJ
panel Mode 52.3 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm) Kenmerken Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 52.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film