Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-PB3D3481V
ERJ-PB3D3481V
ERJ-PB3D3481V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-PB3D3481V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-PB3D3481V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 3.48K OHM 0.5% 1/5W 0603
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-PB3D3481V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 3.48K OHM 0.5% 1/5W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERJ
panel Mode 3.48 kOhms Vermogen (Watt) 0.2W, 1/5W