Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-S03J331V
ERJ-S03J331V
ERJ-S03J331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-S03J331V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-S03J331V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0603
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-S03J331V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4213864 pcs Data papier ERJ-S03J331V View All Specifications
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERJ
panel Mode 330 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen ERJS03J331V Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm)
Kenmerken Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film