Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-S12D3011U
ERJ-S12D3011U
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-S12D3011U met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-S12D3011U
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-S12D3011U Fabrikant Panasonic
Beschrijving 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3. Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie ERJ
panel Mode 3.01 kOhms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Andere namen ERJS12D3011U Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3.01 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film