Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-S1DF2211U
ERJ-S1DF2211U
ERJ-S1DF2211U
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-S1DF2211U met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-S1DF2211U
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 2.21K OHM 1% 3/4W 2010
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-S1DF2211U Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES SMD 2.21K OHM 1% 3/4W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 420133 pcs Data papier ERJ-S1DF2211U View All Specifications
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie ERJ
panel Mode 2.21 kOhms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Andere namen ERJS1DF2211U Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2.21 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Samenstelling Thick Film