Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-UP6J620V
ERJ-UP6J620V
ERJ-UP6J620V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERJ-UP6J620V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERJ-UP6J620V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 62 OHM 5% 1/2W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERJ-UP6J620V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 62 OHM 5% 1/2W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERJ
panel Mode 62 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen ERJUP6J620V Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm) Kenmerken Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 62 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film