Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > ERO-S2PHF4992
ERO-S2PHF4992
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERO-S2PHF4992 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERO-S2PHF4992
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 49.9K OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ERO-S2PHF4992 Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 49.9K OHM 1/4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4835 pcs Data papier EROS2, ERO25 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Serie ERO
panel Mode 49.9 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen EROS2PHF4992 Temperatuur -55°C ~ 150°C
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 49.9 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Samenstelling Metal Film