Huis > producten > Sensoren, Transducers > Temperatuursensoren - NTC Thermistors > ERT-D2FFL251S
ERT-D2FFL251S
ERT-D2FFL251S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERT-D2FFL251S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERT-D2FFL251S
Fabrikant Panasonic
Beschrijving THERMISTOR NTC 250OHM 3500K DISC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ERT-D2FFL251S Fabrikant Panasonic
Beschrijving THERMISTOR NTC 250OHM 3500K DISC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4556 pcs Data papier ERTD Series
Categorie Sensoren, Transducers Serie ERT-D
Weerstand in Ohms @ 25 ° C 250 weerstand Tolerantie ±15%
Vermogen - Max 400mW Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 5mm Andere namen ERTD2FFL251S
PNT107
Temperatuur -30°C ~ 60°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lengte - Lead Wire 1.18" (30.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving NTC Thermistor 250 Disc 5mm