Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERX-2HJR68H
ERX-2HJR68H
ERX-2HJR68H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERX-2HJR68H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERX-2HJR68H
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 0.68 OHM 5% 2W J BEND
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERX-2HJR68H Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES 0.68 OHM 5% 2W J BEND Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 162323 pcs Data papier ERGxH, ERXxH Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket SMD
Size / Dimension 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm) Serie ERX
panel Mode 680 mOhms Vermogen (Watt) 2W