Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-E11B391CS
ERZ-E11B391CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERZ-E11B391CS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERZ-E11B391CS
Fabrikant Panasonic
Beschrijving VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERZ-E11B391CS Fabrikant Panasonic
Beschrijving VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 390405 pcs Data papier ERZ-E Series, ZNR Type D
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 390V
Varistor Voltage (Min) 351V Varistor Voltage (Max) 429V
Serie ZNR® Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 13mm Andere namen ERZE11B391CS
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal circuits 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maximale DC Volts 320V Maximale AC Volt 250V
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 140J gedetailleerde beschrijving 390V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Huidige - Surge 6kA Capacitieve @ Frequentie 450pF @ 1kHz
Gerelateerde producten
ERZ-E11A911 Image
  • Deel#:ERZ-E11A911
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
  • Op voorraad:344059
ERZ-E11A911CS Image
  • Deel#:ERZ-E11E102
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:VARISTOR 1000V 5KA DISC 13MM