Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-SF2MK390
ERZ-SF2MK390
ERZ-SF2MK390
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERZ-SF2MK390 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERZ-SF2MK390
Fabrikant Panasonic
Beschrijving VARISTOR 39V 125A 2SMD JLEAD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ERZ-SF2MK390 Fabrikant Panasonic
Beschrijving VARISTOR 39V 125A 2SMD JLEAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5352 pcs Data papier VF, CF, SF Series
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 39V
Varistor Voltage (Min) 35V Varistor Voltage (Max) 43V