Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > ERZ-V10D390
ERZ-V10D390
ERZ-V10D390
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ERZ-V10D390 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ERZ-V10D390
Fabrikant Panasonic
Beschrijving VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ERZ-V10D390 Fabrikant Panasonic
Beschrijving VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 431614 pcs Data papier ERZ-V10D390 View All Specifications
Categorie Circuit Protection Varistor Voltage (Typ) 39V
Varistor Voltage (Min) 35V Varistor Voltage (Max) 43V
Serie ZNR® Packaging Bulk
Verpakking / doos Disc 10mm Andere namen ERZV10D390
P7302
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal circuits 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maximale DC Volts 31V Maximale AC Volt 25V
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Energie 5.6J gedetailleerde beschrijving 39V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Huidige - Surge 1kA Capacitieve @ Frequentie 5200pF @ 1kHz