Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-18V561JX
EXB-18V561JX
EXB-18V561JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EXB-18V561JX met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EXB-18V561JX
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 560 OHM 0502
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EXB-18V561JX Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 560 OHM 0502 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1627208 pcs Data papier EXB-xxV Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0502
Size / Dimension 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) Serie EXB
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 560 Vermogen per Element 31mW