Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-28V680JX
EXB-28V680JX
EXB-28V680JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EXB-28V680JX met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EXB-28V680JX
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EXB-28V680JX Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6158919 pcs Data papier EXB-xxV Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0804
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serie EXB
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 68 Vermogen per Element 62.5mW