Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-2HV680JV
EXB-2HV680JV
EXB-2HV680JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EXB-2HV680JV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EXB-2HV680JV
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1506
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EXB-2HV680JV Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1506 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2472652 pcs Data papier EXB2HV SpecificationEXB-xxV Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 1506
Size / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) Serie EXB
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 68 Vermogen per Element 62.5mW