Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-V4V121JV
EXB-V4V121JV
EXB-V4V121JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EXB-V4V121JV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EXB-V4V121JV
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 2 RES 120 OHM 0606
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EXB-V4V121JV Fabrikant Panasonic
Beschrijving RES ARRAY 2 RES 120 OHM 0606 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4729510 pcs Data papier EXB-xxV Series DatasheetEXBV4V Spec
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0606
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serie EXB
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 120 Vermogen per Element 62.5mW