Huis > producten > Sensoren, Transducers > Nabijheidssensoren > GX-F12B-P-R
GX-F12B-P-R
GX-F12B-P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GX-F12B-P-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GX-F12B-P-R
Fabrikant Panasonic
Beschrijving SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer GX-F12B-P-R Fabrikant Panasonic
Beschrijving SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2980 pcs Data papier GX-F/H Series
Categorie Sensoren, Transducers Voltage - Levering 12 V ~ 24 V
Klemtype Cable Leads afscherming Unshielded
Serie GX sensor Type Inductive
detectieafstand 0.13" (3.3mm) response Frequency 500Hz
Verpakking / doos Module Output Type PNP-NC, 3-Wire
Andere namen 1110-1088 Temperatuur -25°C ~ 70°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Body Plastic
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 Indicator LED
gedetailleerde beschrijving Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
Gerelateerde producten
GX-F12BI-P Image
  • Deel#:GX-F12BI-P
  • fabrikanten:Panasonic
  • Op voorraad:4448
GX-F12B-P Image
  • Deel#:GX-F12B-P
  • fabrikanten:Panasonic
  • Beschrijving:SENSOR PROXIMITY 4.0MM PNP NC