Huis > producten > relays > Signal relais, tot 2 Amps > HC4ED-H-AC115V
HC4ED-H-AC115V
HC4ED-H-AC115V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HC4ED-H-AC115V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HC4ED-H-AC115V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HC4ED-H-AC115V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4483 pcs Data papier HC Series Datasheet
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 92 VAC
Turn Off Voltage (Min) 34.5 VAC Klemtype Plug In
switching Voltage 250VAC - Max Serie HCE
release Time 20ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -40°C ~ 60°C
opereren Time 20ms montage Type Socketable
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable Contact Rating (Current) 1A
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Contactformulier 4PDT (4 Form C)
coil Voltage 115VAC coil Type Non Latching
coil Vermogen 1.2 VA coil Current 11.4mA