Huis > producten > relays > Power Relays, meer dan 2 Amps > HG2-AC24V
HG2-AC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HG2-AC24V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HG2-AC24V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer HG2-AC24V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4494 pcs Data papier HG Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 19.2 VAC
Turn Off Voltage (Min) 7.2 VAC Klemtype Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
switching Voltage 250VAC - Nom Serie HG
release Time 15ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -50°C ~ 40°C
opereren Time 15ms montage Type Socketable
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable Contact Rating (Current) 20A
Contact Material Silver Alloy Contactformulier DPDT (2 Form C)
coil Voltage 24VAC coil Type Non Latching
coil Vermogen 3.6 VA coil Current 150mA