Huis > producten > Industriële Bedieningen > Time Delay Relays > LT4HT-DC24VS
LT4HT-DC24VS
LT4HT-DC24VS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LT4HT-DC24VS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LT4HT-DC24VS
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY TIME DELAY 999.9H 0.1A 30V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LT4HT-DC24VS Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY TIME DELAY 999.9H 0.1A 30V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1244 pcs Data papier LT4H Series
Categorie Industriële Bedieningen Voltage - Levering 12 ~ 24VDC
Timing starten Methode Input Voltage, Trigger Signal Afstelling Methode Up/Down Digit Keys
Klemtype Screw Terminal Serie LT4H
Relaistype Solid State Relay Andere namen 1110-3327
montage Type Panel Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Functie Programmable (Multi-Function) gedetailleerde beschrijving Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPST-NO (1 Form A) 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs Delay 0.1A @ 30VDC Panel Mount
Vertragingstijd 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs Contact Rating @ Voltage 0.1A @ 30VDC