Huis > producten > Motoren, Solenoids, Bestuurdersborden / Modules > Motoren - AC, DC > M91Z90S2DGA
M91Z90S2DGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M91Z90S2DGA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M91Z90S2DGA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 641 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M91Z90S2DGA Fabrikant Panasonic
Beschrijving MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform